Partneři - Články

Autopůjčovny - Kde si půjčit auto

V dnešní době nabídka půjčoven aut je opravdu velíce široká a často si zákazník neví rady, u které půjčovny vozidel se má zastavit. Autopůjčovny v Praze a jiných městech se od sebe liší podle nabídky vozů, poplatků (včetně skrytých), služeb dodání vozu, celkového pojištění a několika dalších kriterií. Přesto to nejdůležitější pro správné rozlišení mezi nimi je přístup k zákazníkovi.

Naše půjčovna vozidel je na trhu již více než 10 let a proto my víme, co naší zákaznici chtějí a jaké mají požadavky. Kromě toho autopůjčovna Czechocar je výjimečná tím, že půjčit si auto můžete třeba v Praze a vrátit na jakékoliv ze 77 poboček v ČR, a to bez extra poplatku! Více zjistíte, když se podíváte na Jednosměrný pronájem. Náš Cestovní program Vám přináší ještě řádu výhod a slev navíc. Vůz můžeme přistavit v Praze ke krátkodobému pronájmu a kdekoliv v České republice k dlouhodobému pronájmu. Půjčujeme jak osobní, tak i užitkové vozy a díky velkému množství spokojených zákazníků řadíme se mezi nejlevnější půjčovny vozidel svého druhu v republice.

Pro ty nejvybíravější naše autopůjčovna Praha má nabídku pronájmu vozů s řidičem, a to buď Mercedese třídy E anebo třídy S. Můžete si využít tuto nabídku k následujícím účelům: vyhlídkové jízdy, manažerské služby, okružní jízdy anebo přepravní služby.

Základní cena pronájmu vozidla zahrnuje jak zákonné pojištění (v případě poškození jiného auta), tak i havarijní pojištění s omezenou spoluúčastí. Více o havarijním pojištění dozvíte se v sekci Často kladené otázky.

Jak si u nás půjčit auto? Tady je snadný postup:

Prohledněte si nabídku automobilů celkem v 5 jazykových mutacích na naších webových stránkách, poté spojte se s námi telefonicky, prostřednictvím emailu anebo komfortně objednejte vozidlo prostřednictvím online rezervačního formuláře.

Půjčovna vozidel Czechocar a.s. sídlí v Kongresovém Centru Praha a zde má i hlavní pobočku, která je otevřena od pondělí do pátku 8:00 – 18:00, v sobotu 8:30 – 16:00 a v neděli 8:30 – 14:00. Dveře naší firmy jsou otevřeny 24 hodin denně na pobočce letiště Praha Ruzyně, kde si můžete převzít vozidlo kdykoliv nebo si jej nechat přistavit do hotelu, kde budete bydlet.

Mimochodem, nezapomeňte, že při řízení vozidla musíte u sebe mít evropský nebo mezinárodní řidičský průkaz, doklady od auta (malý OTP a zelenou kartu, které naše půjčovna vozidel Vám poskytne) a samozřejmě platný občanský průkaz nebo pas.

Půjčovna vozidel Czechocar nabízí celou radu akčních nabídek a proto doporučujeme sledovat aktuální nabídky a slevové akce. Udělejte si výlet s Czechocarem, českým originálem mezi autopujčovnami! Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme hodně zdaru na cestách!

Články

Autopůjčovny - Kde si půjčit auto

Autopůjčovna Czechocar - Jak postupovat při dopravní nehodě

Autopůjčovna Praha - Zvláštnosti Pražské dopravy

Autopůjčovna Letiště Ruzyně - Kde a jak si půjčit auto na letišti

Autopůjčovna Brno - Památky a zajímavosti města Brna

Autopůjčovna Karlovy Vary - 13 léčivých pramenů

Autopůjčovna Plzeň - Navštivte nejslavnější pivovar v Čechách

Autopůjčovna Olomouc - Město univerzit na Moravě

Autopůjčovna Mariánské Lázně - Slavné lázně u Německých hranic

Autobazar Praha - Důvody proč si koupit vůz u nás

Autopůjčovna Czechocar a.s.

Tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.