Partneři - Články

Autopůjčovna Praha - Zvláštnosti Pražské dopravy

Jak nás najdete: Autopujčovna Praha Czechocar, Kongresové centrum Praha, 5. května 65, Praha 4, Telefon: +420 261 222 079, Fax: +420 261 172 432.

Hlavní pobočku naši autopůjčovny v Praze snadno najdete v Kongresovém centru Praha, který se nachází přímo v centru města nedaleko od stanice metra Vyšehrad v několika kilometrech od Václavského náměstí.

Mnozí řidiči vědí, jak problematická bývá jízda po Praze. V našem hlavním městě totiž existuje řada dopravních omezení, které často komplikují život těm, kteří využívají ke svému cestování auto. Proto Vám chceme dát řadu doporučení jak svou cestu Prahou usnadnit. Další informace můžete snadno získat přímo na naší pobočce v Praze.

Základní a nejchytřejší radou pro řidiče – turisty (víz také náš Cestovní program) je pokud je to možné nejezdit s vozem až do centra Prahy. Naše půjčovna vozidel doporučuje využit tzv. odstavná parkoviště, která jsou v blízkosti metra a dále cestovat veřejnou dopravou - metrem, které vás přepraví rychle a vyjma hlavních dopravních špiček i pohodlně. Pražské metro je spolehlivé a intervaly jsou velmi krátké - od 3 do 6 minut. Doporučujeme vystoupit na stanicích Muzeum, Můstek nebo Staroměstská či Hradčanská. Z těchto stanic se pohodlně dostanete ke všem důležitým pamětihodnostem Prahy.

Zvláštní doporučení naší půjčovny aut Praha: ideální místo pro odstavení vozu při příjezdu do Prahy po D1 od Brna, Bratislavy, Vídně je obchodní centrum Chodov. Přímo v tomto centru je stejnojmenná zastávka Metra Chodov trasa C, která Vás doveze přímo do centra města na Václavské náměstí za necelých 15 minut.

Ze směru od Plzně (SRN) naše půjčovna vozidel Praha doporučuje odstavné parkoviště Zličín v obchodní zóně Zličín, kde se nachází taktéž velké nákupní centrum s desítky obchodů včetně velké Ikea, Globus apod. Odtud je možné dostat se také linkovým autobusem na pražské mezinárodní letiště, kde je mimochodem non-stop pobočka naší autopůjčovny, respektive využít naší dopravní služby.

Přejeme Vám krásnou cestu a věříme, že naše společnost autopůjčovna Czechocar CS, a konkrétně půjčovna aut Praha vám zpříjemní pobyt v hlavním městě ČR. Mimochodem, pro ti zVás, kteří si přeji strávit vPraze několik dnů máme připravené ubytování v Praze, a to na jednom znejlepších míst.

Pronajmout si vozidlo u naší společnosti můžete též v následujících městech: Karlovy Vary, Český Krumlov, Ostrava, Plzeň, České Budějovice, Pardubice, Liberec, Hradec Králové, Olomouc a Mariánské lázně.

Články

Autopůjčovny - Kde si půjčit auto

Autopůjčovna Czechocar - Jak postupovat při dopravní nehodě

Autopůjčovna Praha - Zvláštnosti Pražské dopravy

Autopůjčovna Letiště Ruzyně - Kde a jak si půjčit auto na letišti

Autopůjčovna Brno - Památky a zajímavosti města Brna

Autopůjčovna Karlovy Vary - 13 léčivých pramenů

Autopůjčovna Plzeň - Navštivte nejslavnější pivovar v Čechách

Autopůjčovna Olomouc - Město univerzit na Moravě

Autopůjčovna Mariánské Lázně - Slavné lázně u Německých hranic

Autobazar Praha - Důvody proč si koupit vůz u nás

Autopůjčovna Czechocar a.s.

Tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.