Partneři - Články

Autopůjčovna Plzeň - Navštivte nejslavnější pivovar v Čechách

Město Plzeň získalo svůj věhlas především díky plzeňskému pivu, které se vyrábí vjednom z nejstarších pivovarů u nás. Autopůjčovna Plzeň Vřele Vám ho doporučuje ochutnat přímo v pivovaru. Mimochodem, nedaleko od Václavského náměstí v Praze, kde se nachází též pobočky naší půjčovny aut, čepuje se vynikající plzeňský pivo a to ve známé hospodě U Pinkasů, - vlastně je to první pražská hospoda, kam se začala plzeňská dvanáctka kdysi dovážet. Skutečně ne nadarmo v Ottově slovníku naučném se píše o pivě – ”Pivo jest důležitou pochutinou i potravinou, pro člověka tělesně pracujícího s mírou užívané jest bez následků škodlivých. Byť bylo množství výživných látek v pivě poskrovnu, jsou přece všechny obsaženy ve formě velice příhodné...”.

Není směrodatné, zda jste obyvatel města Plzeň anebo pouze návštěvník – my máme nachystanou atraktivní nabídku pro každého z Vás. Co vše může autopůjčovna v Plzni nabídnout svým zákazníkům? Jsou to jednosměrné pronájmy automobilů s možnosti jejích vracení kdekoliv v Evropě, transfery z Plzně do letiště v Praze anebo jakéhokoliv Vámi zvoleného místa v České republice anebo Evropské Unií, manažerské, obchodní a vyhlídkové jízdy, možnost ubytování v Praze a Plzni a v partnerské síti hotelů v ČR se slevou.

Využijte též možnost objednání Vámi zvoleného vozidla pomoci online formuláře přímo z našich stránek. Ušetří Vám to spoustu času a starostí. Zastoupení autopůjčovny Plzeň nachází se na adrese Hotel Central, Náměstí Republiky 33.

Půjčovna vozidel Czechocar nabízí též své služby i v následujících městech: Praha, Brno, Ostrava, Pardubice, Liberec, České Budějovice, Olomouc, Hradec Králové, Mariánské lázně, Český Krumlov a Karlovy Vary. Pro více informaci podívejte se prosím také na náš Cestovní program.

Články

Autopůjčovny - Kde si půjčit auto

Autopůjčovna Czechocar - Jak postupovat při dopravní nehodě

Autopůjčovna Praha - Zvláštnosti Pražské dopravy

Autopůjčovna Letiště Ruzyně - Kde a jak si půjčit auto na letišti

Autopůjčovna Brno - Památky a zajímavosti města Brna

Autopůjčovna Karlovy Vary - 13 léčivých pramenů

Autopůjčovna Plzeň - Navštivte nejslavnější pivovar v Čechách

Autopůjčovna Olomouc - Město univerzit na Moravě

Autopůjčovna Mariánské Lázně - Slavné lázně u Německých hranic

Autobazar Praha - Důvody proč si koupit vůz u nás

Autopůjčovna Czechocar a.s.

Tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.