Partneři - Články

Autopůjčovna Olomouc - Město univerzit na Moravě

Málo které město se může pyšnit takovým množstvím vysokoškolských zařízení, jako Olomouc. Univerzita Palackého v Olomouci je druhá nejstarší univerzita v českých zemích, a nejstarší na Moravě, která má dnes až 8 fakult (Lékařská fakulta, Pedagogická fakulta, Právnická fakulta, Přírodovědecká fakulta a další). Dál jsou tu Moravská vysoká škola, kde se vyučuje Ekonomika a management, Podnikové a informační systémy a samozřejmě ráda dalších Vyšších odborných škol. Zajímavosti je, že samotné město zdaleka není tak veliké a čítá pouze okolo 100 tisíc obyvatel. Pokud hledáte možnost vzdělání pro sebe anebo své dětí jistě navštivte toto město a autopůjčovna Olomouc Vám v tom ráda pomůže.

Není podstatné, zda jste obyvatel Olomouce anebo host, máme připravenou nabídku pro kohokoliv. Můžete se těšit také na slevy do výše až 30% z ceny půjčovného. Nabídneme Vám dlouhodobé a krátkodobé pronájmy a dodávek, přímý výpočet ceny půjčovného, okružné, manažerské a obchodní služby (Luxury Full Service), možnost ubytování v Olomouci, celé řádě partnerských hotelů vČR, včetně ubytování v Praze se slevou a mnoho dalšího.

Můžete použit pro Vaše pohodlí možnosti objednání jakéhokoliv vozidla naší autopůjčovny prostřednictvím online formuláře přímo z webových stránek. Zastoupení autopůjčovny Olomouc se nachází na adrese Hotel Gemo, Pavelčákova 22.

Pronajmout se od naší společnosti auto můžete také v následujících městech: Praha, Plzeň, Ostrava, Pardubice, Liberec, České Budějovice, Hradec Králové, Mariánské lázně, Český Krumlov a Karlovy Vary. Pro více informaci podívejte se prosím také na náš Cestovní program.

Články

Autopůjčovny - Kde si půjčit auto

Autopůjčovna Czechocar - Jak postupovat při dopravní nehodě

Autopůjčovna Praha - Zvláštnosti Pražské dopravy

Autopůjčovna Letiště Ruzyně - Kde a jak si půjčit auto na letišti

Autopůjčovna Brno - Památky a zajímavosti města Brna

Autopůjčovna Karlovy Vary - 13 léčivých pramenů

Autopůjčovna Plzeň - Navštivte nejslavnější pivovar v Čechách

Autopůjčovna Olomouc - Město univerzit na Moravě

Autopůjčovna Mariánské Lázně - Slavné lázně u Německých hranic

Autobazar Praha - Důvody proč si koupit vůz u nás

Autopůjčovna Czechocar a.s.

Tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.