Partneři - Články

Autopůjčovna Mariánské Lázně - Slavné lázně u Německých hranic

Místo, kdysi plné bažin se během osmí století stalo druhým největším lázeňským městem v České republice s téměř 100 minerálními prameny, z nichž je zachyceno a dnes využíváno 53. V roce 2008 Mariánské lázně slavily 200 let své existence a autopůjčovna Mariánské lázně – 12 let. S lázněmi je spjata spousta zajímavostí. Jednou z nich je pověst o nejbohatším žebrákovi v Čechách, který tu žil zcela bez prostředků v chudobinci, pak se začal živit kolovrátkařením. Po jeho smrti v roce 1935 bylo nalezeno bankovní konto v hodnotě 35.000 Kč! V Mariánských lázních se lečí nemoci ledvin a močových cest, nemoci nervové, organické nemoci nervové, nemoci zažívacího ústrojí, nemoci z poruchy látkové výměny a žláz s vnitřní sekrecí, nespecifické nemoci dýchacích cest, nemoci kožní a nemoci pohybového ústrojí.

Pro každého z našich klientů autopůjčovna Czechocar má nachystanou atraktivní nabídku s možností slevy až 30% z ceny půjčovného, takže si můžete zpestřit pobyt v Mariánských lázních výlety po okolí. Nabízíme krátkodobé a dlouhodobé pronájmy automobilů a možnosti přímého výpočtu ceny půjčovného, okružné jízdy, manažerské a obchodní služby, možnost ubytování v Mariánských lázních nebo celé řádě hotelů vČR, včetně ubytování v Praze se slevou a mnoho dalšího.

Můžete si také pohodlně objednat jakéhokoliv vozidlo naší půjčovny aut pomoci online formuláře bezprostředně z webových stránek naší společnosti. Zastoupení autopůjčovny Mariánské lázně nachází se na adrese Hotel Palace, Hlavní třída 67.

Pronajmout se od naší společnosti auto můžete také v následujících městech: Praha, Plzeň, Ostrava, Pardubice, Liberec, České Budějovice, Hradec Králové, Olomouc, Český Krumlov a Karlovy Vary. Pro více informaci podívejte se prosím také na náš Cestovní program.

Články

Autopůjčovny - Kde si půjčit auto

Autopůjčovna Czechocar - Jak postupovat při dopravní nehodě

Autopůjčovna Praha - Zvláštnosti Pražské dopravy

Autopůjčovna Letiště Ruzyně - Kde a jak si půjčit auto na letišti

Autopůjčovna Brno - Památky a zajímavosti města Brna

Autopůjčovna Karlovy Vary - 13 léčivých pramenů

Autopůjčovna Plzeň - Navštivte nejslavnější pivovar v Čechách

Autopůjčovna Olomouc - Město univerzit na Moravě

Autopůjčovna Mariánské Lázně - Slavné lázně u Německých hranic

Autobazar Praha - Důvody proč si koupit vůz u nás

Autopůjčovna Czechocar a.s.

Tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.