Partneři - Články

Autopůjčovna Letiště Ruzyně - Kde a jak si půjčit auto na letišti

Každý, kdo hodně cestuje, ví, že nejlepší doprava je vlastním autem. Ale co když vlastní auto nemáte k dispozici, zvlášť po příletu do cizí země? V tomto případě můžete využit služeb naší autopůjčovny na letišti.

Naše půjčovna vozidel nabízí své služby prostřednictvím online rezervace na svých stránkách, ale kromě toho má až 77 poboček po celé České republice včetně autopůjčovna letiště Praha Ruzyně. Umožňujeme též pronajmout si vozidlo přes náš celosvětový rezervační systém, který najdete na stránkách autorent-europe.com Můžeme směle tvrdit, že mezi více než stovkou půjčoven aut v České republice máme jedny z nejlepších cen půjčovného a výjimečnou politiku slev, o které se můžete přesvědčit příklad v našem Cestovním programu. Všechny ceny zahrnují nezbytné pojištění vozidla, lokální daně a poplatky.

Pro půjčení auta u nás (ale také na území EU) stačí český řidičské oprávnění, a to s rokem vydání 1994 anebo pozdějším. Samozřejmě na pobočce naší autopůjčovny letiště Praha Ruzyně, tak jako I na ostatních pobočkách uvítáme především řidiče starší 21 let, kteří vlastní řidičský průkaz alespoň jeden rok.

Když si budete chtít půjčit auto u naší autopůjčovny Praha, zjistíte, že ceny jsou konečně a jsou účtované za celou dobu pronájmu beze změn. V cenách za pronájem vozidel je obsaženo: půjčení auta, základní pojištění včetně úplného zákonného pojištění (míní se tím poškození druhého vozu) a havarijní pojištění s omezenou odpovědností a spoluúčasti 10%.

Autopůjčovna Czechocar nabízí řádu slev a zajímavých akci, ale některé náklady si přece budete muset uhradit sami. Jsou to především pohonné hmoty, spotřebované během pronájmu, nadstandardní pojištění a další, o kterých se snadno dozvíte na těchto stránkách. Je již všeobecně přijatým pravidlem, že při půjčení auta se u všech společnosti vozidlo se vrací se stejným obsahem nádrže, se kterým ono bylo vyzvednuto.

Autopůjčovna letiště Praha Ruzyně akceptuje tak jako i ostatní pobočky naší autopůjčovny kreditní karty Visa a MasterCard. Musíte mít dostatek peněz na účtu pro případ kauce, rozměr, které pohybuje se v řadách několika tisíc korun, přičemž výše kauce záleží především na značce půjčovaného vozidla.

Parkoviště půjčoven automobilů s pobočkou naší autopůjčovny letiště Ruzyně najdete snadno: nachází se přímo naproti příletové hale Terminálu II v budově parkingu C v přízemí. Jistě nepřehledněte logo naší firmy Czechocar a ujistěte se v kvalitě služeb, které Vám budou poskytnuté.

Články

Autopůjčovny - Kde si půjčit auto

Autopůjčovna Czechocar - Jak postupovat při dopravní nehodě

Autopůjčovna Praha - Zvláštnosti Pražské dopravy

Autopůjčovna Letiště Ruzyně - Kde a jak si půjčit auto na letišti

Autopůjčovna Brno - Památky a zajímavosti města Brna

Autopůjčovna Karlovy Vary - 13 léčivých pramenů

Autopůjčovna Plzeň - Navštivte nejslavnější pivovar v Čechách

Autopůjčovna Olomouc - Město univerzit na Moravě

Autopůjčovna Mariánské Lázně - Slavné lázně u Německých hranic

Autobazar Praha - Důvody proč si koupit vůz u nás

Autopůjčovna Czechocar a.s.

Tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.