Partneři - Články

Autopůjčovna Karlovy Vary - 13 léčivých pramenů

Autopůjčovna Karlovy Vary se může pochlubit tím, že se nachází ve městě svelice zajímavou historií. Karlovy Vary jsou bezesporu nejznámější české lázně, které byli založené římským císařem Karlem IV. V polovině 14. století. Toto město navštívila řada významných lidí, někteří dokonce vícekrát, například Goethe, který tu byl až 11 krát, anebo A. Dvořák – 8 krát. Koluje pověst o ruském císaři Petru Velikém, že během první své návštěvy tu pracoval jako tesař a teprve o rok později navštívil Karlovy Vary jakožto panovník Ruska. Podle tradice je v Karlových Varech 12 pramenů, ze kterých nejznámějším je samozřejmě Vřídlo, který dosahuje teploty až 73,4°C a vydatnosti do 2.000 l/min. Zaměstnanci naší společnosti v Karlových Varech Vám doporučují ochutnat především 13. pramen, kterému se jinak říká také Becherovka, a který se tu již vice než 200 let vyrábí z karlovarské vody a 17 trav.

Pro každého z našich zákazníků, ať už je to obyvatel Karlových Varů nebo návštěvník, máme nachystanou atraktivní nabídku s možnosti odečtení až 30% z ceny půjčovného. Co vše Vám naše autopůjčovna může nabídnout? Přímý výpočet ceny půjčovného, jednosměrné pronájmy, krátkodobé a dlouhodobé pronájmy, okružné, manažerské a obchodní jízdy (Luxury Full Service), možnost ubytování vPraze, Karlových Varech a celé řádě hotelů v ČR.

Půjčit si vozidlo od nás můžete také v následujících městech: Praha, Plzeň, Ostrava, Pardubice, Liberec, České Budějovice, Olomouc, Hradec Králové, Mariánské lázně, Český Krumlov a Brno. Pro více informaci podívejte se prosím také na náš Cestovní program.

Články

Autopůjčovny - Kde si půjčit auto

Autopůjčovna Czechocar - Jak postupovat při dopravní nehodě

Autopůjčovna Praha - Zvláštnosti Pražské dopravy

Autopůjčovna Letiště Ruzyně - Kde a jak si půjčit auto na letišti

Autopůjčovna Brno - Památky a zajímavosti města Brna

Autopůjčovna Karlovy Vary - 13 léčivých pramenů

Autopůjčovna Plzeň - Navštivte nejslavnější pivovar v Čechách

Autopůjčovna Olomouc - Město univerzit na Moravě

Autopůjčovna Mariánské Lázně - Slavné lázně u Německých hranic

Autobazar Praha - Důvody proč si koupit vůz u nás

Autopůjčovna Czechocar a.s.

Tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.