Partneři - Články

Články

Autopůjčovny - Kde si půjčit auto

V dnešní době nabídka půjčoven vozidel je opravdu velíce široká a často si zákazník neví rady, u které autopůjčovny se má zastavit. Půjčovny aut se od sebe liší podle nabídky vozů, poplatků, služeb dodání vozu, celkového pojištění a několika dalších kriterií.

Autopůjčovna Czechocar - Jak postupovat při dopravní nehodě

Než využijete služeb naší autopůjčovny je dobré vědět několik věcí, které Vám pomůžou při řešení obtížných situací na cestách. Není tajemstvím, že hodně řidičů neví jak má postupovat když se stanou svědkem nebo přímo zúčastní dopravní nehody.

Autopůjčovna Praha - Zvláštnosti Pražské dopravy

Mnozí řidiči vědí, jak problematická bývá jízda po Praze. V našem hlavním městě totiž existuje řada dopravních omezení, které často komplikují život těm, kteří využívají ke svému cestování auto. Proto Vám chceme dát řadu doporučení jak svou cestu Prahou usnadnit.

Autopůjčovna Letiště Ruzyně - Kde a jak si půjčit auto na letišti

Každý, kdo hodně cestuje ví, že nejlepší doprava je vlastním autem. Ale co když vlastní auto nemáte k dispozici, zvlášť po příletu do cizí země? V tomto případě můžete využit služeb naší autopůjčovny na letišti.

Autopůjčovna Brno - Památky a zajímavosti města Brna

Město Brno má své nezaměnitelné kouzlo s řadou kulturních a historických památek, nad nimiž vyčnívá se svou historii hrad Špilberk, který patří k nejznámějším středověkým hradům celých Čech a Moravy.

Autopůjčovna Karlovy Vary - 13 léčivých pramenů

Karlovy Vary jsou bezesporu nejznámější české lázně, které byli založené římským císařem Karlem IV. Vpolovině 14. století. Toto město navštívila řada významných lidí, někteří dokonce vícekrát, například Goethe, který tu byl až 11 krát, anebo A. Dvořák – 8 krát.

Autopůjčovna Plzeň - Navštivte nejslavnější pivovar v Čechách

Město Plzeň získalo svůj věhlas především díky plzeňskému pivu, které se vyrábí vjednom znejstarších pivovarů u nás. Vřele Vám ho doporučujeme ochutnat přímo v pivovaru.

Autopůjčovna Olomouc - Město univerzit na Moravě

Málo které město se může pyšnit takovým množstvím vysokoškolských zařízení, jako Olomouc. Univerzita Palackého v Olomouci je druhá nejstarší univerzita v českých zemích, a nejstarší na Moravě, která má dnes až 8 fakult.

Autopůjčovna Mariánské Lázně - Slavné lázně u Německých hranic

Místo, kdysi plné bažin se během osmí století stalo druhým největším lázeňským městem v České republice s téměř 100 minerálními prameny, z nichž je zachyceno a dnes využíváno 53. V roce 2008 Mariánské lázně slavily 200 let své existence.

Autobazar Praha - Důvody proč si koupit vůz u nás

Při výběru vozu je vždy třeba dbát na takovou věc jako správný poměr kvality a ceny. Během využití aut, které nabízíme nyní k prodeji v autobazaru v Praze, pro služby půjčovny vozidel se vždy dbá na včasnou technickou údržbu a dobrý stav automobilu.

Autopůjčovna Czechocar a.s.

Tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.